27.06.2024 р. ВУЗи почали корегувати успішність студентів (30.01.2013 р.)

В країні почалась кампанія по зменшенню кількості отримуючих стипендії студентів, шляхом підвищення середнього балу успішності. Це прямо суперечить положенням Постанови Кабінету Міністрів України “З питань стипендіального забезпечення” Враховуючи гостроту і актуальність даної проблеми потрібно втрутитися в ситуацію , з ціллю запобігання порушенням конституційних прав і свобод студентів.

29/01/2013 Депутати хочуть знати , хто змінив програму ЗНО з історії ?
Міносвіти офіційно просить повідомити на яких підставах були внесені зміни в програму зовнішнього незалежного оцінювання з історії України? Зміни , які були внесені обурили українську громадськість і наукове товариство. Зокрема, із програми були виключені такі знакові історичні фігури , як Степан Бандера, Дмитро Донцов, Роман Шухевич, Юрій Тютюнник.

28/01/2013 IELTS Test Centre запрошує здати безкоштовний пробний тест.
26 і 27 січня в Києві віббулася щорічна виставка зарубіжних навчальних закладів “Освіта за кордоном”, під час якої відвідувачі змогли безкоштовно пройти пробне тестування IELTS, зареєструватись для здачі екзамена, а також отримати рекомендації спеціалістів офіційного центру з підготовки до тестування. Як відомо, IELTS є одним із самих популярних мовних екзаменів.

25/01/2013 Міносвіти розробить нові вимоги оцінювання школярів.
Міністерством освіти створені робочі групи , які повинні розробити орієнтовні вимоги оцінювання навчальних досягнень учнів початкової і основної школи. До складу робочих груп, у відповідності з наказом профільного відомства ,ввійшли вчені, методисти і вчителі- практики, які є спеціалістами певних навчальних дисциплін.

23/01/2013 Затверджено положення про шкільні кабінети природничо – математичних предметів.
Норми положення про навчальні кабінети природничо – математичних предметів загальноосвітніх навчальних закладів , зокрема ,кабінетів біології, географії, математики, фізики і хімії є обов”язковими для використання в школах незалежно від типу і форми власності. Документ визначає , що основною ціллю створення шкільних кабінетів природничо – математичних предметів є забезпечення оптимальних умов для організації навчально – виховного процесу.

22/01/2013 Банк тестових завдань постійно поповнюється.
В Українському центрі оцінювання якості освіти впевнені, що кількість тестових завдань вистачить для нормального проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2013 році. Про це заявила директор УЦОЯО Ірина Зайцева. За її словами зменшення кількості завдань в тестах ЗНО з історії і фізиці, перш за все, визнано необхідністю удосконалення змістовної частини тестів.

21/01/2013 Встановлено порядок укладання договорів про стажування студентів.
Кабінет Міністрів прийняв постанову , якою затвердив порядок укладання договору про стажировку студентів вищих і учнів професійно – технічних навчальних закладів на підприємствах , в установах і організаціях , а також затвердив типову форму договору про стажировку. Документ визначає , що термін стажування студентів вищих і учнів професійно – технічних навчальних закладів не може перевищувати шість місяців.

Залишити відповідь