26.06.2024 р. Прозорість роботи ВР з освіти (11.02.2013 р.)

Потрібно залучати представників органів студентського самоуправління та чиновників Міносвіти до роботи парламентського комітету з питань освіти і науки. У відомстві відмічають , що така пропозиція Міністерства повинна забезпечити прозорий і всебічний розгляд питань, віднесених до компетенції комітету.

8/02/2013 Розробники програми ЗНО з історії звинувачують Центр оцінювання в неправді.
Керівник робочої групи по розробці програми ЗНО з історії України заявила , що “антиукраїнські зміни в програму були внесені посадовими особами УЦОЯО і Міносвіти”. Є підтвердження, що іще 27 серпня 2012 року робоча група передала в Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Протокол засідання групи по розробці програм ЗНО , який не містив скандальних змін , пов”язаних за виключенням історичних персоналій із програми.

07/02/2013 Міносвіти підтримує бажання європейців фінансувати українську освіту.
В Міністерстві освіти і науки відбулася зустріч апарату Міносвіти з представниками Європейського інвестиційного банку. Європейський інвестиційний банк має намір впроваджувати інвестиційні програми в українську освіту, в профільному комітеті ініціативу підтримують.

6/02/2013 Закон про вищу освіту.
У Верховній Раді зареєстровано три законопроєкти про вищу освіту, які пропонують різні шляхи розвитку вищої школи. Голова освітнього комітету заявила , альтернативні законопроєкти мають шанс тільки після введення системи особистого голосування, оскільки практика голосування за проєкти влади відома.

5/02/2013 Подробиці навчання за кордоном на UIEF-2013.
9 лютого в Києві 10 лютого в Запоріжжі відбудеться міжнародна виставка – фестиваль “Освіта за кордоном – UIEF 2013”. Міроприємство поєднує в собі міжнародну виставку навчальних закладів та проведення тематичних семінарів і тренінгів , де студенти зможуть отримати відповіді по навчанню за кордоном.

4/02/2013 Міносвіти продовжує анулювати ліцензії недержавних ВУЗів.
В Державній інспекції навчальних закладів України повідомили , що 31 січня в ході засідання Акредитаційної комісії України були розглянуті перевірки приватних ВУЗів “Луцький гуманітарний університет” і “Донецький економічно – гуманітарний інститут”. Заслухавши і обговоривши результати перевірок, комісія прийняла рішення про анулювання ліцензії Донецького економічно- гуманітарного інституту на підготовку “бакалаврів” і спеціалістів за спеціальністю “Облік та аудит” і “Міжнародна економіка”.

1/02/2013 Абітурієнтів просять не відкладати реєстрацію на ЗНО. В Українському центрі оцінювання якості освіти повідомили про незначну активність майбутніх абітурієнтів , які реєструються для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. За словами директора Українського центру оцінювання якості освіти Ірини Зайцевої , для участі в ЗНО зареєстровано 24 тисячі абітурієнтів.

31/01/2013 Міносвіти просить повідомляти про факти маніпуляцій із стипендіями.
В Міністерстві освіти запевнили , що на сьогодні відомство не має жодного усного , письмового чи анонімного звернення від студентів про те, що вищі навчальні заклади самостійно приймають рішення про завищення середнього балу успішності семестрового контролю наслідком чого є зменшення кількості стипендіатів. У випадку , якщо хтось має в своєму розпорядженні інші відомості , Міністерство просить пред”явити конкретні факти для невідкладного реагування і прийняття відповідних мір.

Залишити відповідь