24.06.2024 р. Реорганізація Міносвіти буде продовжуватися шість місяців (12.03.2013р.)


Міністерство освіти в кінці лютого цього року прийняв указ відносно розділення МОНмолодьспорт на два відомства — Міністерство освіти і науки і Міністерство молоді і спорту. Для виконання указу було створено комісію по проведенню реорганізації Міністерства освіти і науки , молоді і спорту.

11/03/2013 Уряд хоче збільшити фізичну активність дітей.
Уряд підтримав законопроєкт Загальнодержавної соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2013 – 2017 роки. Ціллю законопроєкту є прийняття Загальнодержавної соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту , яка направлена на створення умов для ведення здорового способу життя , залучення великих верств населення до масового спорту і розвиток спорту вищих досягнень.
07/03/2013 Колегія Міносвіти рекомендує провести прозору вступну кампанію . У відповідності з рішенням , яке прийнято Колегією МОН, керівники вищих навчальних закладів повинні забезпечити дотримання власних правил прийому , якісний супровід Єдиної державної електронної бази з питань освіти , дотримання єдиних вимог до організації та проведення вступної кампаніїї . Під час вступної кампанії рейтингові списки абітурієнтів будуть формуватися в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

06/03/2013 Реєстрація на ЗНО – 2013 закінчена. В цьому році майбутніх учасників зовнішнього незалежного оцінювання проходила на протязі двох місяців. Регіональні центри оцінювання якості освіти ще продовжують опрацювання поданих реєстраційних документів. В Українському центрі оцінювання якості освіти повідомили , що для участі в ЗНО вже зареєстровано більше 260 тисяч учасників.

05/03/2013 В Міносвіти вивчать стан підготовки вчителів іноземних мов.
В Міністерстві освіти відбулась настановча конференція в рамках спільного з Британською Радою проєкту “Шкільний вчитель нового покоління” . Під час засідання обговорювались питання , які пов”язані з реалізацією спільного проєкту міністерства і Британської Ради , серед яких : вивчення стану підготовки вчителів іноземних мов загальноосвітніх шкіл і т.д.

4/03/2013 Програми ЗНО тепер будуть оприлюднювати заздалегідь.
Заслухавши інформацію директора Українського центру оцінювання якості освіти , Колегія МОН рекомендувала , починаючи з 2013 року , затверджувати і оприлюднювати програми зовнішнього незалежного оцінювання з предметів тестування не пізніше , ніж за один рік і шість місяців до дати проведення ЗНО. Відповідна рекомендація міститься в рішенні Колегії Міністерства освіти і науки “Про стан підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2013 року”.

1/03/2013 В українських школах введуть урок плавання. З 2013 року в українських школах введуть загальнодержавний “урок плавання”.Спеціалістами розробляється ціла програма уроку плавання : там, де немає, то будуть чекати травня – червня і організовувати ці заняття. Ціллю цього є нормативно заставити керівників загальноосвітніх шкіл, вчителів фізкультури провести уроки поведінки на воді і навчити школярів триматися на воді.

Залишити відповідь