21.06.2024 р. Країна потребує сучасної вищої освіти(20.03.2013 р.)


Під час міроприємства , яке відбулося в Будинку профсоюзів представниками студентських профсоюзних організацій із різних регіонів обговорювалися законопроекти “Про вищу освіту” ,які зараз знаходяться на розгляді парламенту. В своєму виступі Лілія Гриневич відмітила , що країна сьогодні потребує сучасної вищої освіти, яка надасть кожній молодій людині рівний шанс на успіх.

19/03/2013 23 березня відбудеться перша сесія ЗНО.
23 і 30 березня регіональними центрами оцінювання якості освіти будуть проведені пробні тестування по всім тестовим предметам . 23 березня абітурієнти зможуть пройти тестування з української мови і літератури , біології , фізики, російській мові, всесвітній історії чи одному із іноземних мов: англійській, німецькій, французькій чи іспанській. 30 березня 2013 року, у відповідності з розкладом пробного ЗНО, відбудуться тестування з математики, історії України, хімії, географії і світової літератури.

18/03/2013 Держава продовжить оптимізацію навчальних закладів.
Одним із направлень удосконалення системи управління освіти в 2013 році стане здійснення міроприємств по подальшому розширенню мережі дошкільних , а також оптимізації загальноосвітніх , професійно – технічних і вищих навчальних закладів. Мережу дитячих садків заплановано додатково збільшити на 50 закладів різних типів і форм власності. Виконання цього завдання покладено на Міносвіти і облдержадміністрації.

15/03/2013 Міносвіти передбачає можливість перехресного вступу.
Держава затвердила план дій на 2013 рік по впровадженню Програми економічних реформ на 2010-2014 роки. Одним із пунктів плану реформування освіти, яке стосується забезпечення доступності підвищення якості і конкурентноспроможності освіти є необхідність затвердження вимог до отримання освітньо – кваліфікаційного рівня магістра на основі рівня бакалавра з іншої області знань .

14/03/2013 Школярі зможуть прийняти участь в експедиції “Моя Батьківщина — Україна”.
Восени цього року навчальні заклади почнуть проводити краєзнавчі експедиції. Основними завданнями запронованої ініціативи є виховання у молоді, що навчається патріотизму, любові до України , поваги до народних обрядів , традицій, духовним і культурним цінностям українського народу. Учасникам експедиції “Моя Батьківщина — Україна” зможуть стати вихованці та учні позашкільних, загальноосвітніх , професійно – технічних навчальних закладів.

13/03/2013 В Міносвіти визначились , як проведуть Рік дитячої творчості.
2013 рік – рік дитячої творчості . Міністерством освіти розроблений план міроприємств відомства по підготовці та проведенню Року дитячої творчості. Міністерство планує провести Всеукраїнський форум працівників позашкільної освіти і прийняти міри по покращенню у вищих педагогічних навчальних закладах організаційно – методичної роботи , направленої на удосконалення системи професійної підготовки кадрів для позашкільної освіти.

Залишити відповідь