17.06.2024 р. 30 березня відбудеться друга сесія пробного ЗНО (29.03.2013р.)


Як відомо, ціллю проведення пробного зовнішнього оцінювання є ознайомлення майбутніх абітурієнтів з процедурою проведення тестування. Щорічно. напередодні проведення основної сесії ЗНО, абітурієнти мають можливість здати пробні тести по навчальним предметам , які включені в програму проведення тестування. 30 березня учасники пробного ЗНО зможуть здати пробні тести з математики, історії України, хімії, географії і світової літератури.

26/03/2013 Міносвіти знову замовило дорогі підручники.
Інститут інноваційних технологій і змісту освіти підписав низку угод із видавництвами шкільних підручників на суму 117 млн. грн . Найдорожчим виявився підручник “Іспанська мова. 5 клас” , виданий тиражом 400 екземплярів по 366 грн/екз. Ще більш десяти підручників будуть коштувати дорожче- 200 грн за екземпляр. Підручники для шкіл з іноземними мовами навчання з тиражами від 1,7 до 2 тис. екземплярів замовлені по102-175 грн за екземпляр.

25/03/2013 В низці областей проведення пробного ЗНО перенесено.
Суттєве погіршення погодних умов в декількох регіонах України вплинуло на графік проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Зокрема, Івано – Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти розповсюдив повідомлення про відміну пробного тестування по всій території Івано – Франківської , Тернопільської і Чернівецької областей. Тестування у вказаних областях переноситься із суботи 23 березня на суботу 6 квітня.

22/03/2013 Деякі українці можуть безкоштовно отримати нову професію.
В Мінсоцполітики повідомили , що по закону “Про зайнятість населення” передбачено право громадян у віці від 45 років , які мають страховий стаж не менше 15 років, на одноразове отримання “ваучера” для оплати пришвидшеного навчання нової професії чи підвищення кваліфікації згідно затвердженому переліку професій. Вартість “ваучера” встановлюється в межах вартості навчання , але не може перевищувати 10 прожиткових мінімумів для працездатних осіб з 1 січня 2013 року – 11 470 гривень.

21/03/2013 Школярів будуть заохочувати до вивчення правил дорожнього руху.
Спільними наказами двох відомств Міносвіти і МВД затверджені міроприємства ,які повинні сприяти підвищенню рівня безпеки дорожнього руху в Україні, зокрема ,серед дітей і молоді. З цією ціллю будуть проводити щорічний дитячий творчий конкурс “Молоде покоління за безпеку дорожнього руху” і ” Всеукраїнську гру команд КВН юних інспекторів руху”.

Залишити відповідь