15.06.2024 р. В Україні створять відкритий банк тестових завдань ЗНО (09.04.2013 р.)


Директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева під час спілкування зі столичними старшокласниками в Київському палаці дітей і юнацтва заявила, що в центрі постійно ведеться робота над удосконаленням ЗНО, а на протязі слідуючих 3-4 років планується створити банк завдань для вільного доступу , в якому буде зібрано максимальна кількість питань з кожного предмета. Як відомо, зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень в 2013 році буде проходити 3 по 27 червня.

08/04/2013 Україна вивчить досвід контролю з надання якості освітніх послуг.
Голова Державної інспекції навчальних закладів України Михайло Гончаренко провів зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Угорщини в Україні Михалем Баєром. В ході зустрічі її учасники обговорили питання , які пов”язані з діяльністю навчальних закладів двох держав у рамках реалізацій положень Болонського процесу, проблематикою їх ресурсного і кадрового забезпечення , рівнем організації навчального процесу, наукової роботи.

05/04/2013 В МОН обговорили проблеми дитячого аутизму.
4 квітня відбулася Всеукраїнська конференція “Сучасні підходи до організації роботи в дошкільних установах з дітьми з особливими потребами”. Директор Центру лікувальної педагогіки , нейропсихолог Олена Яковенко вказала , що в дошкільних закладах повинна проходити рання діагностика дітей із синдромами відхилення в розвитку і це дозволить своєчасно отримати важливу інформацію , а значить і допомогти дітям розвиватися , адаптуватися до навколишнього світу.

04/04/2013 Дітям розкажуть правду про боротьбу з фашизмом.
В Міносвіти заявили, що педагоги і працівники музейної сфери повинні прикласти всі зусилля, щоб донести до дітей і молоді правду про мужність і героїзм Українського народу, його жертовності в боротьбі з фашистськими окупантами. Про це повинно бути сказано під час святкування 70-ї річниці звільнення України від фашистських загарбників і 70- ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

03/04/2013 Міносвіти не хоче відміняти медичні довідки для абітурієнтів.
В Міністерстві освіти відбулася нарада , присвячена в доцільності пред”явлення абітурієнтами справки “форми 086- у” при вступі у вищі навчальні заклади України. В Державній службі з питань регулярної політики і розвитку підприємництва запропонували Міністерству освіти відмінити необхідність пред”явлення такої довідки , за виключенням тих спеціальностей , які мають показники. Однак в Мністерстві освіти ідею не підтримали , відмітивши , що відмова від пред”явлення медичних довідок призведе до негативних наслідків.

02/04/2013 Електронні версії збірників ДПА непридатні до використання.
В цьому році підсумкова державна атестація школярів буде проходити за збірниками завдань, рекомендованих Міністерством освіти і науки для проведення атестації для учнів 4-х, 9-х і 11-х класів. Електронні версії збірників для учнів 4-х, 9-х і 11-х класів , які запропоновані на сайті інституту і міністерства станом на 1 квітня, мають тільки третину завдань, що фактично робить неможливим нормальну роботу і використання в передекзаменаційний період.

01/04/2013 В Міносвіти прийняли рішення боротися з рекламою в шкільних зошитах.
Міністерство освіти звернулось до регіональних управлінь освіти з проханням посилити контроль над відповідністю друкованої продукції шкільного асортименту, який використовується в навчальних закладах , педагогічним вимогам. Міністерство звертає увагу на наявність на ринку значної частини шкільної продукції, зокрема зошитів і щоденників , якість, художнє оформлення і змістовне наповнення яких не відповідають нормам законодавства, які вказують на заборону розміщення рекламної інформації.

Залишити відповідь