10.06.2024 р. Опубліковано рейтинг ВУЗів “Компас – 2013 ” (15.05.2013р.)

В порівнянні з попередніми роками, список ВУЗів – лідерів суттєво не змінився. Перше місце в рейтингу , як і раніше впевнено займає Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”. На другому місці – Київський національний університет ім. Т.Г.Шевченка. На третьому місці стабільно тримається Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана.

14/05/2013 В 2014 році уряд підвищить стипендії для відмінників.
Згідно з постановою ” Про внесення змін в Порядок призначення та виплат стипендій”, збільшуються розміри підвищених стипендій студентів ВУЗів I-II рівня акредитації , які навчаються по освітньо – кваліфікаційному рівню молодшого спеціаліста чи бакалавра : з 50 до 70 гривень. Також буде збільшено до стипендії для майбутніх бакалаврів , спеціалістів і магістрів ВУЗів III-IV рівня акредитації: з 85 до 120 гривень. Постанова вступає в силу з 1 січня 2014 року.

08/05/2013 В Україні можуть закрити більше двох тисяч шкіл.
На потреби освіти в Держбюджеті-2013 виділяється 6,2% валового внутрішнього продукту (ВВП), а на науку — 0,3% ВВП, що нижче передбачено законом на 3,8 і 1,4% відповідно. Тому в Україні під загрозою ліквідації виявилися більше двох тисяч шкіл, понад півтори сотні будуть закриті в цьому році.

07/05/2013 Міносвіти оголосило конкурс проєктів наукових досліджень.
Ціллю щорічного конкурсу є підвищення наукового рівня фундаментальних досліджень, практичної цінності прикладних досліджень і розробок ВУЗів та наукових закладів. Конкурсний відбір проєктів, наукових досліджень і розробок з участю вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації і наукових закладів , які знаходяться в сфері управління МОН.

30/04/2013 В Україні створять банк дитячих інтелектуальних досягнень.
Інститут інноваційних технологій і змісту освіти до 15 вересня цього року повинен створити банк інтелектуальних досягнень , в який увійдуть винаходи , творчі проєкти і наукові роботи дітей та молоді. Інститут також повинен забезпечувати ведення створеного банку. До 1 вересня Інститут інноваційних технологій і змісту освіти спільно з Національною академією педагогічних наук повинні розробити положення про банк інтелектуальних досягнень дітей та молоді.

29/04/2013 Абітурієнтам розіслані запрошення на ЗНО.
Український центр оцінювання якості освіти завершив розсилку запрошень для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні абітурієнтів усіх регіонів. В запрошеннях-пропусках указано місце , дата і час проведення тестування , для участі в яких зареєстрований абітурієнт. Запрошення-пропуск відправлено кожному учаснику ЗНО за поштовою адресою, яка вказувалася при реєстрації.

Залишити відповідь