Китайська мова

               

Китайська мова наразі має велику популярність.Вона дуже багатогранний і для того ,щоб її вивчити потрібно прикласти чимало зусиль. Заняття з репетитором з китайської мови спрямовані на набуття навичок розмовної мови, читання , письма.Дуже важливо щодо мови-сприйняття на слух , а тому хороший репетитор китайської мови при навчанні орієнтується на розвиток діалогової мови,складає монологи,знайомить учня з особливостями китайської мови.Найскладніше в китайській мові-це її граматика та писемність.Оскільки це давня мова-вона складається з великої кількості ієрогліфів,у чому і полягає вся складність вивчення.  Тому самостійно вивчити китайську мову неможливо.Для цього необхідно скористатися послугами репетитора китайської мови.

Наші репетитори китайської мови на заняттях використовують не лише підручники,а й додаткові матеріали.Репетитор китайської мови,складаючи навчальну програму за якою займатиметься з учнем,обов”язково врахує його розумові здібності. При цьому для більш цікавого вивчення ,репетитор китайської мови використовує різні тести, відео- та аудіоматеріали,а для вивчення китайської культури, умов життя- китайські газети, журнали. 

Програма вивчення китайської мови складається індивідуально, враховуючи можливості та інтереси учня. Серед репетиторів китайської мови нашого Навчального Центру є репетитори,які мають не тільки досвід спілкування з носіями мови,але й ті, хто і жив, і здобував освіту в Китаї довгий час.Ми  можемо запропонувати заняття з носієм китайської мови, і тих,хто жив і отримував освіту в Китаї довгий час.Ми можемо запропонувати заняття з носієм китайської мови,викладач китайського ВУЗу.Наші репетитори відповідальні,професійні,мають досвід педагогічної практики,вміють знайти підхід до учня та індивідуально підбирають навчальну програму,орієнтуючись не лише на знання учня, а й на його психологічні особливості. 

Китайська мудрість говорить:”Вчитися-всеодно,що веслувати проти течії: тільки перестав-пізно”.А хороший репетитор китайської мови,завжди допоможе вивчити не лише цю мову,а й культуру,традиції Китаю.

Залишити відповідь